Тиждень інформатики на фізико-математичному факультеті

Кафедра інформатики фізико-математичного факультету запрошує всіх до участі в заходах тижня інформатики

З програмою можна ознайомитись за посиланням:

 

                       Prigramma opisanie                           alisa inform

Запрошуємо майбутніх вступників взяти участь у Всеукраїнській олімпіаді з математики Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди.

Детальну інформацію дивиться адресою http://hnpu.edu.ua/uk/hnpu_olympiad2017

Переможці олімпіади отримають до 20 додаткових балів до сертифікату ЗНО з математики за умови вступу до ХНПУ імені Г.С.Сковороди на такі спеціальності:

* 014.04 Середня освіта (Математика),

* 014.08 Середня освіта (Фізика),

* 014.09 Середня освіта (Інформатика),

* 014.06 Середня освіта (Хімія).

Для участі в олімпіаді потрібно виконати завдання та надіслати розв’язок разом із заповненою заявкою-анкетою до 28 квітня 2017 року на адресу організаційного комітету зручним для Вас способом:

* звичайною поштою (61168, м. Харків, вул. Валентинівська, 2, ауд. 307-Б, отримувач: кафедра математики, Ченцова З.М.);

* електронною поштою (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.);

* подати матеріали особисто за адресою організаційного комітету.

Очний тур відбудеться в університеті 13 травня 2017 року. Учасники, які будуть допущені до участі в очному турі, отримають запрошення на електронну пошту.


День відкритих дверей!

Повідомляємо, що на базі фізико-математичного факультету Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди у межах програми дня відкритих дверей 29 березня  2017 року планується проведення відкритої лекції професора Неліна Є.П. «Особливості підготовки до ЗНО-2017 з математики» для учнів 11-х класів та їх учителів.

Місце проведення: м. Харків, вул. Валентинівська, 2 (станція метро «Студентська»), корпус «Б» ХНПУ імені Г.С.Сковороди.

Початок об 11.00. Тривалість лекції – 2 години без перерви.

З метою визначення потрібної кількості місць в аудиторії для бажаючих відвідати відкриту лекцію просимо до 20 березня 2017 р. подати заявки електронною поштою на адресу uss1905@ukr.net за формою, що додається.

Заявка


Вітаємо

Деканат, спілка студентів, викладачі та студентська родина фізико-математичного факультету вітає збірну нашого університету «Не до сміху» з феєричним виступом в ¼ фіналі Харківської відкритої міської молодіжної ліги КВК та виходом у півфінал! Бажаємо команді наснаги для нових жартів, втілення запланованих творчих задумів, впевненості та харизматичності на сцені. Висловлюємо щиру подяку керівникам команди Юрію Яровому та Сергію Жеребкіну та найвеселішим й найкмітливішим лідерам Дівенко Владиславу та Дикому Валерію – студентам групи 3 МІ. Запрошуємо всіх бажаючих активно підтримати нашу команду «Не до сміху» у півфіналі КВК, який відбудеться у березні 2017 року.

 


Термін подання тез доповідей на студентську наукову конференцію "Наумовські читання" продовжено до 17.11.2016.

    


       24-25 листопада 2016 року в Харківському національному педагогічному університеті відбудеться XIV студентська Наукова конференція «Наумовські читання», присвячена 110-річчю від дня народження М.В.Остроградського.

Реєстрація за адресою: 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe14qwF_0pz6Ywa-MyKCCfyeK8HhmpenLKeGLBK_5Kl0xLaXw/viewform

Сайт конференції та подання тез доповідей за адресою 

http://diagnost.hnpu.edu.ua/moodle/

Детальніше

 


Дебют першокурсника

18 жовтня на фізико-математичному факультеті відбувся грандіозний парад зіркових, феєричних, неповторних та блискучих талантів – першокурсників.

Детальніше 

Свято врожаю

11.10.2016 студенти факультету прийняли участь у екологічній акції "Роди та процвітай, Земле моя!"


"Тиждень педагогіки", приурочений до

Дня працівника освіти України!

       3 26.09 по 05.10 на фізико-математичному факультеті відбувся "Тиждень педагогіки", приурочений до Дня працівника освіти України!

       26 вересня почався «Тиждень педагогіки» на фізико-математичному факультеті нашого університету, який для третьокурсників був творчим проектом до захисту з курсу «Основи педагогічної майстерності».

       Дякуємо організаторам Свята – професору кафедри загальної педагогіки та педагогіки вищої школи Калашніковій Л.М., студентам Катерининій А., Дівенку В., Бондаренку Д. (3 курс).

        Детальніше


ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування

         17 вересня відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування – 1/4 фіналу студентської першості світу з програмуванняACMICPCЗмагання  проходили дистанційно на базі провідних ВНЗ України.            У м. Харкові учасники працювали в НАУ «ХАІ», НТУ «ХПІ» та ХНУРЕ. 

          Детальніше


 

 

6 та 7 квітня на базі фізико-математичного факультету відбувся захід для абітурієнтів – відкрита лекція "Особливості підготовки до ЗНО-2016 з математики". Лекцію читав кандидат педагогічних наук, професор кафедри математики Нелін Євген Петрович.

У заході прийняло участь 375 абітурієнтів із 49 загальноосвітніх навчальних закладів м. Харкова та Харківської області. Під час лекції було розглянуто основні типи тестових завдань, які найчастіше зустрічаються на ЗНО, та ефективні способи їх розв'язування. По закінченні лекції абітурієнти та учителя, що їх супроводжували, відмітили, що отримали багато цікавої та корисної інформації, та висловили подяку фізико-математичному факультету за проведення такого заходу.

3

1

 Презентація ЗНО-2016 з математики


 


Шановні абітурієнти!

ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
імені Г.С.СКОВОРОДИ

запрошує вас на

ВІДКРИТУ ЛЕКЦІЮ

«Особливості підготовки до ЗНО-2016

з математики»,

яка відбудеться 6 квітня 2016 року об 1500 год. 

Лекцію читає  професор кафедри математики

ХНПУ імені Г. С. Сковороди,

автор численних навчальних та методичних праць

Нелін Євген Петрович

Чекаємо на Вас за адресою: м. Харків, вул. Валентинівська (Блюхера), 2 (станція метро «Студентська»), Вас зустрічатимуть.

Кількість місць в аудиторії обмежена, тому просимо подати заявку електронною поштою на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та отримати підтвердження.

Довідки: (0572) 67-53-58 – деканат фізико-математичного факультету.

http://fizmat.hnpu.edu.ua- сайт фізико-математичного факультету.

Заявка

на участь у відкритій лекції

«Особливості підготовки до ЗНО-2016 з математики»

Дата проведення: 6 квітня 2016 року о 15.00

Адреса: м. Харків, вул. Валентинівська, 2 (станція метро «Студентська»), корпус «А» ХНПУ імені Г. С. Сковороди.

Тривалість лекції: 2 академічні години без перерви (90 хв.)

Район ____________________

ЗНЗ (повна назва) _____________________

Кількість учнів 11-го класу, які планують відвідати лекцію _________

Кількість учителів, які супроводжують учнів ________

Контактна особа від ЗНЗ:

прізвище, ім’я, по-батькові   ______________________

телефон службовий ______________________________

телефон мобільний ______________________________

Просимо направити заповнену анкету до 30 березня електронною поштою на адресуЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її./">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 


 

Всеукраїнська студентська олімпіада з інформатики

18 лютого на кафедрі інформатики проведено І тур Всеукраїнської олімпіади студентів з інформатики. В олімпіаді змагалися 13 студентів фізико-математичного факультету першого, другого та третього курсів спеціальностей інформатики та математики. За результатами змагання перше місце посіли Міщик Вікторія (група 3 ІМ) та Юрков Євгеній (група 2 ІМ), почесне друге місце зайняли Чан Тхієн Лок (група 3 ІА) і Глушич Віталій (група 3 ІМ), третє місце здобув студент групи 3 МФ – Панов Олександр. Бажаємо переможцям з гідністю захистити честь нашого університету в ІІ турі Всеукраїнської олімпіади студентів з інформатики, який відбудеться 19-21 квітня на базі Національного аерокосмічного університету імені М.Є. Жуковського «ХАІ».

1

2

3

 


Фізико-математичний факультет

ХНПУ імені Г.С. Сковороди

запрошує студентів усіх спеціальностей усіх курсів

на І етап

ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ

З ФІЗИКИ, МАТЕМАТИКИ, ІНФОРМАТИКИ ТА ПЕДАГОГІКИ

 З більш детальною інформацією можна ознайомитися за цим посиланням

 http://fizmat.hnpu.edu.ua/naukova-robota/olimpiady-2016


 

 

 

ШАНОВНІ ВИПУСКНИКИ ШКІЛ! 

Фізико-математичний факультет Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди запрошує Вас на навчання! 

Якщо вас цікавить походження явищ природи та закони Всесвіту, якщо вас захоплює чарівний світ чисел, витонченість геометричних форм та їх комбінації, якщо ви не тільки шукаєте в комп'ютері цікаві ігри, фільми чи музику, а прагнете створювати свої програми і навчати цьому інших людей, – приходьте на фізико-математичний факультет.На факультеті здійснюється підготовка вчителів за такими найбільш затребуваних в сучасному суспільстві спеціальностями, як фізика, математика, інформатика/англійська мова. Заняття, що проводяться висококваліфікованими викладачами, вдало поєднуються з науковими дослідженнями.

Наші студенти беруть активну участь у всеукраїнських олімпіадах з математики, фізики, інформатики, педагогіки, у конкурсах студентських наукових робіт, у науково-практичних конференціях, публікують свої статті у збірниках наукових праць.

Цікаве і змістовне дозвілля студентів факультету – це участь у творчих колективах, угрі КВК, у традиційних святах, у спортивних секціях тощо. Понад 10 років команда факультету посідає перше місце у спартакіаді університету. Наші студенти є призерами першості ВНЗ міста Харкова та України із шашок, спортивного орієнтування, армспорту, футболу, фехтування та ін.

ЛАСКАВО ПРОСИМО!

З правилами прийому та особливостями вступної кампанії можна ознайомитися тут!