17 березня на фізико-математичному факультеті було проведено перший тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук. До розгляду було подано роботи студентів ІІ–ІV курсів.

Корисною і цікавою для викладання курсу загальної фізики є робота Мирко В. (4ФІ), в якій запропоновано нові підходи до організації демонстраційного експерименту в електростатиці.

Важливою для практичної роботи вчителя математики є робота Піриг Д. (4МІ), в якій розглядається можливість використання навчальних кросвордів
у шкільному курсі геометрії та пропонуються різні підходи до організації такої роботи.

Захоплюючу подорож до Великобританії запропонував Панов О. (3МФ), створивши комп’ютерну міжпредметну вікторину "Знайома-незнайома Великобританія", яка дає можливість в ігровій формі перевірити свої знання з історії, географії, культури Об'єднаного Королівства та дізнатися багато нового про цю країну.

Враховуючий зростаючий інтерес суспільства до вивчення іноземних мов, значної ваги набувають розробки студентів-інформатиків, пов’язані із технічним забезпеченням вивчення англійської мови в початковій школі. В роботах Терещенко Д. (4ІА), Лустенко І. (2ІА), Шигимаги В. (2ІА), Шопіної К. (3ІМ), Коломієць Б. (3ІМ) пропонуються яскраві інтерактивні тренажери для молодших школярів, які допоможуть швидше та якісніше засвоїти англійську лексику з певних тем.

Приємно відмітити високий рівень підготовки учасників конкурсу, активну участь аудиторії в обговоренні робіт.

Бажаємо учасникам конкурсу та всім присутнім подальших успіхів у навчальній та науковій діяльності!